Awans braci Pałuckich do Finału Międzynarodowego Konkursu Programistycznego „BALTIE 2019”

23 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się etap wojewódzki  konkursu programistycznego BALTIE 2019. Zawodnicy z kl. II-VIII w ciągu 120 minut mieli do zaprogramowania 9 zadań polegających na pisaniu programów komputerowych, o wzrastającym stopniu trudności.

Miło nam poinformować, iż w wyniku tych zmagań dwóch naszych uczniów awansowało do Międzynarodowego Finału Konkursu Programistycznego „Baltie 2019”. Są to dwaj bracia:

  • Tymon Pałucki kl. II d
  • Mateusz Pałucki kl. VIII b

Tymon uzyskał I miejsce w województwie i 15 miejsce w kraju.  Obaj uczniowie zostali wojewódzkimi laureatami tego konkursu i będą reprezentowali naszą szkołę oraz kraj w międzynarodowym finale 8 czerwca 2019r. we Wrocławiu. Dla braci Pałuckich będzie to już czwarty etap tego konkursu. W konkursie łącznie wzięło udział 15510 uczniów z 3 krajów.

Opiekunowie uczniów – p. J. Mańczyk oraz p. B.Sikora. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału!

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45