Ciekawe lekcje muzyki

W lutym odbyła się kolejna – już szósta –  audycja muzyczna. Audycje prowadzone są przez pana Feliksa Chołysa, który zaprasza gości prezentujących muzykę. Dzieci z klas I – III mają okazję poznać znaczenie wielu terminów muzycznych takich jak np.: „djembe”, „kompozytor”, „wokaliza”, a także usłyszeć śpiew czy brzmienie m.in. waltorni, puzonu i ukulele. Audycje przybliżają sylwetki wielu twórców muzyki, w tym muzyki klasycznej, takich jak np. Stanisław Moniuszko. Jest to także okazja do wspólnej zabawy i podejmowania próby gry na wybranym instrumencie.

„Akademia pana Feliksa” to sposób na rozwijanie wrażliwości na muzykę
i wyrobienie muzycznego gustu.

oprac. I. Kubiak

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45