„Dzień Otwartych Drzwi”

W dniu 28 lutego 2019 roku  w naszej szkole odbyło się  coroczne spotkanie ph. „Dzień Otwartych Drzwi”. Adresatami wydarzenia byli rodzice wraz z dziećmi, które  w roku szkolnym 2019/20 rozpoczną naukę w klasie pierwszej.
Na początku pani dyrektor Renata Pawlikowska zapoznała rodziców z ofertą szkoły. W tym czasie dzieci odwiedziły bibliotekę szkolną, w której czekała na nich niespodzianka – teatrzyk Kamishibai. Następnie nasi najmłodsi goście i ich rodzice mogli obejrzeć sale lekcyjne. Dzieci uczestniczyły w zabawach sportowych, w lekcji języka angielskiego, wspólnie z drugoklasistami przeprowadzały eksperymenty naukowe oraz poznawały tajniki kodowania i programowania z użyciem robotów edukacyjnych: Bee-Bota, Ozobotów, Dasha i Photona. Każde z dzieci mogło zostawić swój rysunek narysowany na ścianie korytarza szkolnego oraz pobawić się na Magicznym Dywanie.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za przybycie do naszej szkoły.

Organizatorzy

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45