„Dzień Otwartych Drzwi”

W dniu 28 lutego 2019 roku  w naszej szkole odbyło się  coroczne spotkanie ph. „Dzień Otwartych Drzwi”. Adresatami wydarzenia byli rodzice wraz z dziećmi, które  w roku szkolnym 2019/20 rozpoczną naukę w klasie pierwszej.
Na początku pani dyrektor Renata Pawlikowska zapoznała rodziców z ofertą szkoły. W tym czasie dzieci odwiedziły bibliotekę szkolną, w której czekała na nich niespodzianka – teatrzyk Kamishibai. Następnie nasi najmłodsi goście i ich rodzice mogli obejrzeć sale lekcyjne. Dzieci uczestniczyły w zabawach sportowych, w lekcji języka angielskiego, wspólnie z drugoklasistami przeprowadzały eksperymenty naukowe oraz poznawały tajniki kodowania i programowania z użyciem robotów edukacyjnych: Bee-Bota, Ozobotów, Dasha i Photona. Każde z dzieci mogło zostawić swój rysunek narysowany na ścianie korytarza szkolnego oraz pobawić się na Magicznym Dywanie.

Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za przybycie do naszej szkoły.