Młodzi patrioci z Ic

W dniu 7 listopada br. uczniów klasy Ic odwiedzili wyjątkowi goście.  Były to: por. Dominika KWACZYŃSKA oraz Pani Marzena Dudkowska pracownik WKU w Sieradzu. Podczas spotkania nasi pierwszoklasiści dowiedzieli się, na czym polega praca żołnierza, rozmawiali na temat symboli narodowych oraz posłuchali pogadanki na temat Narodowego Święta Niepodległości. Na zakończenie spotkania wszyscy wspólnie zaśpiewali hymn narodowy oraz zrobili pamiątkowe zdjęcia.

Po wyjściu naszych gości kilkoro pierwszoklasistów zamarzyło o tym, aby w przyszłości zostać żołnierzem J.

Dziękujemy za wizytę w naszej szkole.

Uczniowie klasy Ic wraz z wychowawcą p. J. Trojszczak.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45