Nasi najmłodsi sportowcy

W dniu 24 października uczniowie z klas: I c i III d  z oddziałów sportowych, wzięli udział w XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Nasi najmłodsi sportowcy rywalizowali w turnieju piłki nożnej, w kategorii dziewcząt i chłopców z drużynami ze  szkół podstawowych i klubów piłkarskich. Chłopcom, mimo wytrwalej gry nie udało się awansować. Natomiast drużyny dziewczynek, zarówno z klasy I c jak i III d , będą reprezentowały naszą szkołę w etapie wojewódzkim w Łodzi.

Dziękujemy wszystkim za sportową postawę i zdrową rywalizację.
Naszym „piłkarkom” życzymy dalszych sukcesów !

Wychowawcy: B. Sikora, J. Trojszczak

Dzień później rywalizowali również chłopcy w kategorii U-12. Niestety po bardzo zaciętym spotkaniu odpadliśmy w półfinale. Natomiast dziewczynki uzyskały awans i będą reprezentować powiat na finale wojewódzkim.