Pasje Zosi

Witam 🙂 nazywam się Zosia Miedzińska, mam 11 lat i uczęszczam do klasy 4a Szkoły Podstawowej nr 4 w Sieradzu. Całkiem niedawno odkryłam w sobie pasję do rysowania koni. Moją ulubioną techniką jest rysunek węglem i ołówkiem. Pewnego razu moja mama stwierdziła, że odziedziczyłam zdolności w rysowaniu po dziadziusiu Pawle Wojtczaku, który w 1986 roku został wyróżniony odznaką Zasłużonego Działacza Kultury i do dziś zajmuje się malarstwem i sztuką.Pochwaliłam się moimi pracami pani od plastyki Dorocie Kuśmierczak-Skotnickiej i zaproponowała mi, abym zaprezentowała swoje prace w formie mini galerii na naszym szkolnym facebooku i stronie szkoły. Mam nadzieję, że moje prace Wam się spodobają i tym samym zachęcą również Was do rysowania, zwłaszcza w tych trudnych dla nas chwilach, kiedy uczymy się w domach online. Oprócz rysowania pasjonuję się również końmi, dlatego wybrałam właśnie taką fotografię, gdzie jestem z moim przyjacielem podczas wycieczki konnej.