Piszą o nas w gazetach…

W ostatnich dniach lutego odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”

W rywalizacji turniejowej brała również udział drużyna reprezentująca naszą szkołę. Ich start zakończył się pełnym sukcesem, bowiem do etapu powiatowego, który odbędzie się 15 marca 2019 r. awansowali: Wojciech Adamski i Julia Ufnalska z klasy III a (oddział gimnazjalny). Opiekę nad uczniami sprawował nauczyciel EDB – Pan Bartosz Wesołowski. Nasz sukces dostrzegły nawet lokalne media, za co serdecznie im dziękujemy.

Wojtkowi, Julii oraz ich opiekunowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach zmagań.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45