POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Szanowni Państwo,

Po ponad dwumiesięcznej przerwie wracamy z powrotem do szkoły. Zrobiliśmy wszystko, by zapewnić Państwa dzieciom, nauczycielom i pracownikom obsługi  bezpieczne warunki funkcjonowania w szkole. Wspólnie musimy dbać o nasze zdrowie, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą, by przestrzegać wytycznych ogłoszonych przez MEiN, MZ i GIS. Pamiętajmy, by do szkoły przychodziły osoby zdrowe, bez objawów wskazujących na infekcję dróg oddechowych oraz dzieci, których domownicy nie są chorzy i nie przebywają w warunkach izolacji domowej. Rodzice maja obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę ust i nosa do zastosowania w miejscach ogólnodostępnych szkoły, np. szatni, korytarzach, toaletach.  Przed wejściem do budynku należy zdezynfekować ręce.

Drodzy Państwo, w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi do szkoły wchodzimy tylko wejściem głównym. Stąd też zróżnicowaliśmy czas przyjścia na zajęcia uczniów poszczególnych klas.  Szczegóły przekażą Państwu wychowawcy. Zróżnicowaliśmy także harmonogram przerw międzylekcyjnych,  grafik wydawania obiadów i pobytu uczniów na boiskach szkolnych. Świetlica szkolna pracuje wg reżimów sanitarnych sprzed nauki zdalnej.

Wszelkie sprawy z wychowawcą, sekretariatem szkoły, dyrektorem, w miarę możliwości, prosimy załatwiać telefonicznie, mailowo lub przez aplikację Microsoft Teams.