Sukcesy uczniów
2017-10-17
Najlepsi uczniowie 2017 r.

Pobierz

2016-06-21
Podsumowanie SLO 2015/2016 klasy II

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej                                            Szkolna Liga Olimpijska

Klasy II

 

Maria Bryczyńska – medal „Olimpijczyk -Język Polski”

Jakub Świniarski – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Maja Stelmasiak – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Weronika Prekwa – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Stanisław Sałuda – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Maria Bryczyńska – medal „Olimpijczyk-Muzyka”

Mateusz Miedziak – medal „Olimpijczyk-Muzyka”

Mateusz Miedziak – „Wyróżnienie- Język Polski”

Julia Kosatka – „Wyróżnienie-Język Polski”

Natalia Przybyłek – „Wyróżnienie Język Angielski”

Maria Piasecka – „Wyróżnienie – Plastyka”

Joanna Gorczyca – „Wyróżnienie – Plastyka”

Michał Jankowski – „Wyróżnienie - Plastyka”

Jakub Świniarski – „Wyróżnienie - Plastyka”

Maria Pustelnik – „Wyróżnienie - Plastyka”

Julia Kosatko – „Wyróżnienie-Muzyka”

Jakub Świniarski – „Wyróżnienie – Religia”

Stanisław Sałuda – „Wyróżnienie –Religia”

 

Magdalena Ryl – „Wyróżnienie- Sport”

 

* liczby punktów przyznanych zgodnie z regulaminem SLO za udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych

Medale i dyplomy zostaną wręczone podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego

Gratulujemy  osiągnięć w zmaganiach konkursowych i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Życzymy sukcesów w kolejnych latach J

Jacek Goc – Dyrektor Szkoły

Wychowawcy klas

Magdalena Słupińska – II a

Żaneta Makówka –II b

Brygida Sikora–II c

Ilona Kubiak- II d

Nauczyciele języka angielskiego i religii

 

Administrator SLO

2016-06-21
SLO podsumowanie roczne 2015/2016 klasy III

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej                                            Szkolna Liga Olimpijska

Klasy III

Blanka Wencwel – statuetka „Superuczeń klas I-III”

Michalina Michalak – statuetka „Superuczeń klas I-III”

Anna Marchwacka – statuetka „Superuczeń klas I-III”

Natalia Nawara – wyróżnienie „Superuczeń klas I-III”

Kacper Jakubowski – wyróżnienie „Superuczeń klas I-III”

Weronika Szydło – wyróżnienie „Superuczeń klas I-III”

Marta Ługowska – wyróżnienie „Superuczeń klas I-III”

Filip Kalkowski – wyróżnienie „Superuczeń klas I-III”

Oskar Krawczyński – wyróżnienie „Superuczeń klas I-III”

Anna Marchwacka – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Weronika Szydło – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Natalia Nawara – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Michalina Michalak– medal „Olimpijczyk-Język Angielski”

Filip Kalkowski – medal „Olimpijczyk-Język Angielski”

Michalina Michalak – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Natalia Nawara – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Blanka Wencwel – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Aniela Przybyłek – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Adrianna Gibka – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Maria Piasecka – medal „ Olimpijczyk – Plastyka”

Oskar Krawczyński – medal „Olimpijczyk- Sport”

Kacper Jakubowski – medal „Olimpijczyk-Sport”

Nikodem Zarębski – medal „Olimpijczyk-Sport”

Filip Kalkowski – „Wyróżnienie – Język Polski”

Blanka Wencwel – „Wyróżnienie – Język Polski”

Natalia Mełeń – „Wyróżnienie – Język Polski”

Wiktoria Nogala – „Wyróżnienie – Język Polski”

Michalina Michalak – „Wyróżnienie – Język Polski”

Weronika Szydło – „Wyróżnienie – Język Angielski”

Marta Ługowska – „Wyróżnienie – Język Angielski”

Aniela Przybyłek – „Wyróżnienie – Język Angielski”

Jan Romek – „Wyróżnienie – Matematyka”

Adrianna Gibka – „Wyróżnienie – Matematyka”

Nikodem Ślipek– „Wyróżnienie – Matematyka”

Aniela Przybyłek – „Wyróżnienie – Przyroda”

Julia Majewska– „Wyróżnienie – Przyroda”

Adrianna Gibka – „Wyróżnienie – Przyroda”

Magdalena Kaczmarek – „Wyróżnienie – Przyroda”

Magdalena Kaczmarek – „Wyróżnienie – Plastyka”

Natalia Mełeń – „Wyróżnienie – Plastyka”

Marta Ługowska – „Wyróżnienie – Plastyka”

Julia Gonera – „Wyróżnienie – Plastyka”

Amelia Rybicka- „Wyróżnienie – Plastyka”

Michalina Michalak – „Wyróżnienie – Muzyka”

Anna Marchwacka – „Wyróżnienie – Muzyka”

Kacper Jakubowski – „Wyróżnienie – Muzyka”

Wiktoria Komza – „Wyróżnienie-Muzyka”

Łukasz Brzęczek – „Wyróżnienie-Muzyka”

Jakub Lesiak – „Wyróżnienie-Muzyka”

Amelia Rybicka – „Wyróżnienie – Muzyka”

Aniela Przybyłek – „Wyróżnienie – Muzyka”

Julia Majewska – „Wyróżnienie – Muzyka”

Blanka Wencwel- „Wyróżnienie- Muzyka”

* liczby punktów przyznanych zgodnie z regulaminem SLO za udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych

Medale i dyplomy zostaną wręczone podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego

Gratulujemy  osiągnięć w zmaganiach konkursowych i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Życzymy sukcesów w kolejnych latach J

Jacek Goc – Dyrektor Szkoły

Wychowawcy klas – Monika Matczak, Małgorzata Pawlak, Justyna Trojszczak

Nauczyciele języka angielskiego i religii

 

Administrator SLO

2016-06-20
SLO 2015_2016 Podsumowanie roczne klasy VI

Szkolna Liga Olimpijska 2015/2016

Klasy VI

Inez Wysoczyńska – statuetka ‘ Superuczeń Szkoły”

Dominik Adamiak – statuetka ‘ Superuczeń Szkoły”

Patryk Chramiec – statuetka ‘ Superuczeń Szkoły”

Aleksandra Skrzydlewska – wyróżnienie „Superuczeń Klasy”

Marta Kowalczyk – wyróżnienie „Superuczeń Klasy”

Dobrosława Ciołek – wyróżnienie „Superuczeń Klasy”

Inez Wysoczyńska – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Dobrosława Ciołek – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Inez Wysoczyńska – medal „Olimpijczyk-Język Angielski”

Inez Wysoczyńska– medal „ Olimpijczyk – Matematyka”

Dominik Adamiak –medal „Olimpijczyk – Matematyka”

Marta Kowalczyk – medal „Olimpijczyk – Historia”

Dominik Adamiak – medal „Olimpijczyk – Historia”

Inez Wysoczyńska – medal „Olimpijczyk – Przyroda”

Aleksandra Skrzydlewska – medal „Olimpijczyk – Przyroda”

Michał Powalski – medal „Olimpijczyk – Komputery”

Dobrosława Ciołek  – medal „Olimpijczyk – Plastyka”

Inez Wysoczyńska – medal „Olimpijczyk – Muzyka”

Patryk Chramiec – medal „Olimpijczyk – Sport”

Marcin Mikielski – medal „Olimpijczyk – Sport”

Kacper Mikielski – medal „Olimpijczyk – Sport”

Wiktoria Skrzypińska – medal „Olimpijczyk – Sport”

Oliwia Skrzypińska – medal „Olimpijczyk – Sport”

Jan Dudkowski – medal „Olimpijczyk – Sport”

Bartłomiej Mańkowski – medal „Olimpijczyk – Sport”

Bomba Mateusz– medal „Olimpijczyk – Sport”

Oliwia Ogrodowczyk – medal „Olimpijczyk – Sport”

Zuzanna Krej – medal „Olimpijczyk – Sport”

Gabriela Zakrzewska – medal „Olimpijczyk – Sport”

Stanisław Wardęga – medal „Olimpijczyk – Sport”

Aleksandra Skrzydlewska – wyróżnienie język polski

Grzegorz Wika – wyróżnienie język polski

Maja Radziszewska – wyróżnienie język polski

Marcin Mikielski – wyróżnienie język angielski

Aleksandra Skrzydlewska – wyróżnienie język angielski

Zuzanna Małolepsza – wyróżnienie język angielski

Anna Szydłowska – wyróżnienie język angielski

Michał Powalski – wyróżnienie język angielski

Maja Radziszewska – wyróżnienie język angielski

Adrian Jaruga – wyróżnienie język angielski

Kacper Stefaniak – wyróżnienie język angielski

Aleksandra Skrzydlewska – wyróżnienie matematyka

Marta Kowalczyk – wyróżnienie matematyka

Dominik Adamiak – wyróżnienie przyroda

Oliwia Krawczyńska – wyróżnienie sport

Marta Skotnicka- wyróżnienie sport

Marta Kowalczyk – wyróżnienie sport

Katarzyna Nowińska– wyróżnienie sport

 

Wiktoria Kielek – wyróżnienie sport

* liczby punktów przyznanych zgodnie z regulaminem SLO za udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych

Medale i dyplomy zostaną wręczone podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego

Gratulujemy osiągnięć w zmaganiach konkursowych i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Życzymy sukcesów w kolejnych latach J

Administrator SLO

2016-06-18
SLO podsumowanie 2015/2016 klasy I

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej                                            Szkolna Liga Olimpijska

Klasy I

Antoni Leśkiewicz – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Lena Michalak – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Zuzanna Kłobut – medal „Olimpijczyk-Plastyka”

Zuzanna Barańska - medal "Olimpijczyk-Plastyka"

Maja Małolepsza – „Wyróżnienie –Język Polski”

Lena Michalak – „Wyróżnienie – Język Angielski”

Nikola Barańska – „Wyróżnienie – Język Angielski”

Kaja Sieczka – „Wyróżnienie – Plastyka”

Maja Pietrzak- „Wyróżnienie –Plastyka”

Maja Kulesza- „Wyróżnienie-Plastyka”

Luiza Gawron- „Wyróżnienie- Plastyka”

Julia Jankowska- „Wyróżnienie- Plastyka”

Zofia Piasta- „Wyróżnienie-Plastyka”

Antoni Leśkiewicz- „Wyróżnienie-Religia”

 

* liczby punktów przyznanych zgodnie z regulaminem SLO za udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych

Medale i dyplomy zostaną wręczone podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego

Gratulujemy pierwszych osiągnięć w zmaganiach konkursowych i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Życzymy sukcesów w kolejnych latach J

Jacek Goc – Dyrektor Szkoły

Wychowawcy klas

Magdalena Jerzmanowska – I a

Joanna Nogala – I b

Marta Piestrzyńska-Woźniak – I c

Bogusława Podsiadły – I d

Elżbieta Ślipek – I e

Ewa Wysota – I f

Nauczyciele języka angielskiego i religii

 

Administrator SLO

2016-06-18
SLO 2015_2016 podsumowanie roczne klasy IV

Szkolna Liga Olimpijska 2015/2016

Klasy IV

Natalia Tomczak – statuetka „Superuczeń Klasy”

Mikołaj Danielewski– wyróżnienie „Superuczeń Klasy”

Aleksandra Pawelec – wyróżnienie „Superuczeń Klasy”

Natalia Tomczak – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Mikołaj Danielewski – medal „ Olimpijczyk – Matematyka”

Aleksandra Pawelec –medal „Olimpijczyk – Matematyka”

Natalia Tomczak –medal „Olimpijczyk – Matematyka”

Natalia Tomczak – medal „Olimpijczyk – Plastyka”

Jakub Balcerzyk – medal „Olimpijczyk – Plastyka”

Karolina Makówka – medal „Olimpijczyk – Plastyka”

Zuzanna Poprawa – medal „Olimpijczyk – Sport”

Karolina Wierzchowska – wyróżnienie język polski

Kacper Paś – wyróżnienie język polski

Oliwia Milczarek – wyróżnienie język polski

Weronika Szwed – wyróżnienie język angielski

Natalia Tomczak – wyróżnienie komputery

Mateusz Ryl – wyróżnienie komputery

Wojciech Wilczyński – wyróżnienie komputery

Maja Jankowska- wyróżnienie plastyka

Wiktoria Piechulska – wyróżnienie muzyka

* liczby punktów przyznanych zgodnie z regulaminem SLO za udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych

Medale i dyplomy zostaną wręczone podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego

Gratulujemy osiągnięć w zmaganiach konkursowych i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Życzymy sukcesów w kolejnych latach J

Jacek Goc – Dyrektor Szkoły

Wychowawcy klas: Justyna Żuber,  Aneta Brzęczek,  Ewa Marcińczak

Nauczyciele przedmiotów

Administrator SLO

2016-06-18
SLO 2015_2016 Podsumowanie roczne klasy V

Szkolna Liga Olimpijska 2015/2016

Klasy V

Ignacy Leśkiewicz – statuetka ‘ Superuczeń Klasy”

Szymon Urycki – wyróżnienie „Superuczeń Klasy”

Jakub Nawrocki – wyróżnienie „Superuczeń Klasy”

Klaudia Pacyna – wyróżnienie „Superuczeń Klasy”

Ignacy Leśkiewicz – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Amelia Grudzień – medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Oliwia Zielińska- medal „Olimpijczyk-Język Polski”

Ignacy Leśkiewicz – medal „Olimpijczyk-Język Angielski”

Mateusz Pałucki – medal „ Olimpijczyk – Matematyka”

Jakub Nawrocki –medal „Olimpijczyk – Matematyka”

Ignacy Leśkiewicz – medal „Olimpijczyk – Historia”

Mikołaj Szczęsny – medal „Olimpijczyk – Historia”

Adam Sokołowski – medal „Olimpijczyk – Historia”

Jakub Cajdler – medal „Olimpijczyk – Sport”

Klaudia Pacyna  – medal „Olimpijczyk – Sport”

Weronika Tokarska – medal „Olimpijczyk – Sport”

Szymon Janczak – medal „Olimpijczyk – Sport”

Daria Kossarzycka – medal „Olimpijczyk – Sport”

Jakub Nawrocki – wyróżnienie język angielski

Blanka Talar – wyróżnienie język angielski

Greta Dąbrowska – wyróżnienie język angielski

Katarzyna Lis – wyróżnienie matematyka

Szymon Urycki – wyróżnienie matematyka

Szymon Urycki – wyróżnienie komputery

Ignacy Leśkiewicz- wyróżnienie plastyka

Bartosz Adamiak – wyróżnienie sport

Katarzyna Lis – wyróżnienie sport

Kacper Rybacki – wyróżnienie sport

Kamil Cnotalski – wyróżnienie sport

Bartłomiej Janicki – wyróżnienie sport

Martyna Rzepecka – wyróżnienie sport

Anna Janicka – wyróżnienie sport

* liczby punktów przyznanych zgodnie z regulaminem SLO za udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych

Medale i dyplomy zostaną wręczone podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego

Gratulujemy osiągnięć w zmaganiach konkursowych i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Życzymy sukcesów w kolejnych latach J

Jacek Goc – Dyrektor Szkoły

Wychowawcy klas

Nauczyciele przedmiotów konkursowych

Administrator SLO

2016-04-19
Pierwsze sukcesy w SLO 2016

Szkolna Liga Olimpijska

Udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych

Udział w zawodach sportowych

Szkolna liga Olimpijska premiuje uczniów aktywnych, poszukujących, pracowitych i ciekawych wiedzy

Szkolna Liga Olimpijska premiuje sportowców walczących o sukces własny i prestiż szkoły

Są już pierwsze wyniki:

Tytuł „Superuczeń Szkoły” z rekordowym wynikiem 275 pkt (limit do uzyskania wyróżnienia wynosi 120 pkt w ciągu sześciu lat) zdobyła już w roku ubiegłym uczennica klasy VI b – Inez Wysoczyńska

W tej kategorii bliscy sukcesu są:

Patryk Chramiec kl VI – 112 pkt

Dominik Adamiak kl VI - 107 pkt

Tomczak Natalia kl IV – 93 pkt

Szymon Urycki kl V – 83 pkt

Karolina Wierzchowska kl IV – 71 pkt

Statuetka „Superuczeń Szkoły” wręczana jest podczas uroczystości zakończenia szkoły, a uczeń wpisywany do szkolnej księgi „Superuczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu”

Tytuły i medale olimpijczyków

Mateusz Bomba kl VI – sport

Patryk Chramiec kl VI – sport

Jan Dudkowski kl VI – sport

Marta Kowalczyk kl VI – historia

Bartłomiej Mańkowski kl VI – sport

Kacper Mikielski kl VI – sport

Marcin Mikielski kl VI – sport

Stanisław Wardęga kl VI – sport

Inez Wysoczyńska kl VI – matematyka

Jakub Cajdler kl V – sport

Szymon Janczak – kl V – sport

Ignacy Leśkiewicz kl V – historia

Adam Sokołowski kl V – historia

Mikołaj Szczęsny  kl V – historia

Kacper Jakubowski kl III – sport

Oskar Krawczyński kl III – sport

Anna Marchwacka kl III – język polski

Michalina Michalak kl III – plastyka

Natalia Nawara kl III – plastyka, język polski

Weronika Szydło kl III – język polski

Nikodem Zarębski  kl III – sport

Weronika Prekwa kl II – plastyka

Stanisław Sałuda kl II – plastyka

Maja Stelmasiak kl II – język polski

Lena Michalak kl I – plastyka

Zuzanna Kłobut  kl I – plastyka

Medale olimpijskie zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego. Z tabel SLO wynika, że jeszcze wielu uczniów ma szanse na zdobycie medali. Powodzenia !!!

 


2016-04-19
Szkolna Liga Olimpijska - tabele kwiecień 2016

Publikujemy tabele SLO na dzień 20 kwietnia 2016r. Życzymy dlaszych sukcesów w konkursach i zawodach sportowych.

Pobierz

2015-10-11
SLO 2016 regulamin

Rusza kolejna - piąta- edycja szkolnej ligi olimpijskiej. Szykuje się troche zmian. Odchodzimy od wyróżnienia Olimpijczyk za wszystkie konkursy. Pokrywało sie ono w dużej mierze z wyróżnieniem Superuczeń. Od tego roku wyróżnienia Olimpijczyk przyznawane będą w kategoriach przedmiotowych. Drobne zmiany wprowadzone zostały w punktach i ocenach. Zniesiono kilka ograniczeń. Liczymy na aktywny udział i dobre wyniki. Na koniec roku tradycyjnie bedą  nagrody, ale podsumowania dokonamy równiez po każdym okresie.

Dziekujemy za wsparcie finansowe . Dzieki tym funduszom mogliśmy zakupić wiele statuetek i medali. Nagrody mogłyby być jeszcze ciekawsze, ale fundusz SLO ma niestety swoje ograniczenia. Liczymy, że w tym roku bedzie bogatszy.

Proszę aby nauczyciele składali sprawozdania w terminie, a uczniów zapraszam każdorazowo na pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszam do lektury regulaminu.

Jacek Goc - administrator SLO

 

Pobierz

2015-10-11
Tabele SLO stan październik 2015

Publikujemy również nowe tabele SLO. Gratulujemy Aleksandrze Pawelec pierwszych punktów w nowej edycji ligi.

ADministrator SLO
Pobierz

2015-06-21
Podsumowanie SLO za rok szkolny 2014 2015

Szkolna Liga Olimpijska dobiegła końca. W jej trakcie sklasyfikowane zostały 74 konkursy i zawody, w których wzięło udział 637 uczestników.

Nasi uczniowie mogą pochwalić się wieloma sukcesami w tym I miejscem w Polsce i I miejscem w województwie oraz laureatem I Konkursu Kuratoryjnego z języka angielskiego.

Ogółem na podium stawaliśmy 86 razy !!!!!!

Teraz czas na podsumowania i nagrody.

SLO nie jest ujęta w planie finansowym szkoły i musi liczyć tylko na szeroki gest sponsorów, którymi najczęściej są rodzice.

Podajemy nr konta, na który mozna przelać skromny datek z przeznaczeniem na nagrody w SLO

Rada Rodziców SP 4 Sieradz, ul.23 Stycznia 18, 98-200 Sieradz                                                             

75 9267 0006 0000 2727 2000 0010 z dopiskiem „nagrody SLO”

Gratulujemy wszystkim uczestnikom szkolnych i międzyszkolnych zmagań i dziękujemy za promocję szkoły.

Absolwentom życzymy sukcesów w gimnazjum, a naszym uczniom laurów w kolejnym roku szkolnym.

Organizatorzy SLO

Dyrektor SP 4 Sieradz

Pobierz

2014-06-29
SLO - wynik końcowy (6 czerwca 2014)

Szkolna Liga Olimpijska  2013/2014 to już historia . Na pełne podsumowanie przyjdzie jeszcze czas - bardzo dużo danych do opracowania. Gratuluję wszystkim uczniom, którzy brali udział w zmaganiach ligowych. Dziś publikuję pełne, ostatecznie zestawienie SLO za rok szkolny 2013/2014.

Jacek Goc-Dyrektor
Pobierz

2014-06-05
Regulamin SLO 2013 2014 nowelizacja

Tekst

Pobierz

2013-11-11
Podsumowanie SLO za rok szkolny 2012 2013

Tekst

Pobierz