Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

W dn. 08.10.20r. odbyły się zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Burzeninie.

I m-ce dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci zajęła drużyna w składzie: Karczmarek Natalia, Kołodziejczyk Maja, Niewiadomska Zofia, Piątkowska Hanna, Piecyk Hanna, Sałuda Matylda, Similak Aleksandra, Sośnicka Oliwia, Zasina Julia.

I m-ce dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła drużyna w składzie: Adrian Kaja, Danielewska Hanna, Druciarek Julia, Jonczyk Weronika, Ryl Magdalena, Mirowska Nadia, Kędzierska Oliwia, Majewska Julia.

Byly to zawody na szczeblu Powiatowym. Drużyny dziewcząt awansowaly do Półfinału Wojewódzkiego. Trenerem dziewcząt jest p. Marcin Gabrysiak.

II m-ce chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci zajęła drużyna: Bednarek Jakub, Borkowski Jakub, Chachuła Wojciech, Filip Florczak, Paś Aleksander i Bartosz, Stępiński Maksymilian, Wisiński Jakub.

II m-ce chłopców w Sztafetowych Biegach Przelajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła drużyna: Buriak Krystian, Dudczak Michal, Gawron Beniamin, Gwiazda Michał, Jagieło Michał, Kozuń Mikołaj, Witczak Igor, Kalkowski Filip.

Trenerem chłopców jest p. Witold Dobroszek.

Gratulacje 👏👍🏻💪 dla wszystkich dziewcząt i chłopców oraz trenerów.

Tekst i zdjęcia: Marcin Gabrysiak