Wyróżnienie naszego ucznia w XIII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”

Miło mam poinformować, iż uczeń naszej szkoły Mateusz Pałucki z klasy VIIIb otrzymał wyróżnienie w XIII Edycji  Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”. Gala podsumowująca ten konkurs odbyła się 8 marca na wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Serdecznie gratulujemy!!!

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45