Z nieukrywaną satysfakcją pragniemy poinformować o przyznaniu naszej szkole nominacji do nagrody „EDUinspiracje 2019” w kategorii „EDUKACJA SZKOLNA”. Jak czytamy w nadesłanej na adres szkoły informacji – celem konkursu EDUinspiracje jest wyłonienie najbardziej wartościowych projektów, szczególnie w zakresie upowszechniania rezultatów i dzielenia się swoim doświadczeniem 
Czytaj dalej
Informujemy, że w zakładce „Rodzice” -> „Dokumenty do pobrania” zostały zamieszczone wykazy obowiązujących w roku szkolnym 2019/20 podręczników zapewnianych przez szkołę, jak i tych, które zapewniają uczniom sami rodzice.
Czytaj dalej
Informujemy, że spotkanie organizacyjne dla rodziców przyszłych uczniów klas I, odbędzie się w dn. 27 sierpnia 2019r. o godz. 17.00 na placu apelowym przy bud. A (ul. ks. A. Leśniewskiego 18), a w razie niepogody w sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy.
Czytaj dalej
Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania ze stypendium lub nagród edukacyjnych w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. Treść uchwały Rady Miasta Sieradza, szczegółowy regulamin oraz druk wniosku o przyznanie takiej gratyfikacji znajduje się poniżej: Termin składania wniosków upływa w dn. 16 sierpnia 
Czytaj dalej
Informujemy, że w okresie wakacyjnym czynny jest tylko sekretariat w budynku A. przy ul. ks. Leśniewskiego 18 Godziny pracy sekretariatu : od 7.00 do 14.30 ( poniedziałek – piątek).
Czytaj dalej
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45