Dnia 22 października klasy: Id, IIa, IIb, IId, IIIc oraz IVc wraz z wychowawcami odwiedziły 15 Brygadę Wsparcia Dowodzenia w Sieradzu w ramach Dni Otwartych Koszar. Dla gości żołnierze przygotowali mnóstwo atrakcji. Był pokaz statyczny pojazdów wojskowych, do których każdy mógł wsiąść i poczuć się, jak „prawdziwy” żołnierz. 
Czytaj dalej
Właśnie zakończyliśmy udział w Europejskim Tygodniu Kodowania „CodeWeek 2021”. Celem Europejskiego Tygodnia Kodowania jest promowanie programowania przez pokazywanie młodzieży i dorosłym sposobów na realizację pomysłów przy pomocy kodu. W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania na zajęciach z informatyki programowali roboty: 
Czytaj dalej
WIELKI SUKCES NASZYCH LEKKOATLETEK NA FINAŁACH WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH 🏃‍♀️🥇👍👌❤ Dnia 19.10.21r. na stadionie MOSiR w Sieradzu odbył się finał wojewódzki sztafetowych biegów przełajowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2007-2008 oraz Igrzysk Dzieci 2009 i młodsi. W kategorii dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowało 10 drużyn. Nasze 
Czytaj dalej
Z okazji Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski razem z panią Elą Matusiak-Miłek zorganizował konkurs plastyczny pt. “Nauczyciel w moich oczach”. Dziękujemy za wszystkie wyjątkowe portrety nauczycieli i pracowników obsługi. Prace zaskakiwały oryginalnością i pomysłowością. Wczoraj zakończyło się głosowanie internautów i chcielibyśmy przedstawić Wam zwycięzców: 🥇I miejsce: 
Czytaj dalej
13 października odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie plastycznym “Skarpetki nie od parady ” organizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Sieradzu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ wpłynęło na niego ponad 370 prac konkursowach. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie dowolną techniką wzoru pary skarpet. Prace 
Czytaj dalej
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST