Grono pedagogiczne

ImięNazwiskoNauczany przedmiot/
uprawnienia
Funkcja
PiotrBakowiczhistoria, religia/technika, informatykawicedyrektor
ElżbietaBartodziejnauczyciel wspomagający
UrszulaBednarekbiblioteka
LidiaBilakiewiczchemia
JolantaBorkowska-Kucharekmatematyka
AnetaBrzęczekjęzyk polski
MonikaCieślakmatematyka
WitoldDobroszekwychowanie fizyczne
PawełDomagalskiwychowanie fizyczne
MagdalenaFrątczakjęzyk angielski
MarcinGabrysiakwychowanie fizyczne
IzabelaGiergielchemia, biologia
MonikaGrabiajęzyk angielski
AnnaGrabowskafizyka/przyroda
IwonaJankowskamatematyka
MagdalenaJerzmanowskaedukacja wczesnoszkolna
TomaszJoczmuzyka, religia
MałgorzataKasprzykreligia
BarbaraKaźmierczakbiologia
JadwigaKędziamatematyka
egzaminator OKE
AnnaKiełczyńska-Gonerajęzyk polski, wdż
IzabelaKierniakiewicz-Perdejęzyk niemiecki
MariolaKlimczak-Merkjęzyk niemiecki
TeresaKrólzajęcia artystyczne, plastyka
AnnaKrólświetlica
AgnieszkaKrupaświetlica
IlonaKubiakedukacja wczesnoszkolna
AnnaKudlińskapedagog szkolny
s. ElżbietaKuriattoreligia
AnetaLeszczyńskajęzyk polski
AnetaLeśkiewiczinformatyka/fizyka
IzabelaLisowska-Fontowiczedukacja wczesnoszkolna, przyroda
ŻanetaMakówkaedukacja wczesnoszkolna
JowitaMańczykinformatyka, matematyka
EwaMarcińczakjęzyk angielski
MonikaMatczaknauczyciel wspomagający
IzabelaMatławskahistoria, wos
ElżbietaMatusiak-Miłekplastyka, technika
AgnieszkaNajmanjęzyk polski
JustynaNawrockareligia,wdż, nauczyciel specjalista
AnnaNowocieńwychowanie fizyczne
trener lekkiej atletyki
instruktor pływania
MałgorzataPawlakedukacja wczesnoszkolna
RenataPawlikowskaprzyroda/geografiadyrektor
IrenaPierzakowskabiblioteka
HalinaPławińskanauczyciel wspomagający
BogusławaPodsiadłyedukacja wczesnoszkolna
KarolinaRajkiewicznauczyciel wspomagający
UrszulaRozmarynowskapedagog szkolny
AgnieszkaSapiejka-Reichannauczyciel wspomagający
BrygidaSikoraedukacja wczesnoszkolnawicedyrektor
MagdalenaSłupińskaedukacja wczesnoszkolna
MagdalenaSmusjęzyk angielski
MariaSokołowskahistoria, język polskiopiekun samorządu uczniowskiego
TomaszSośnickiwychowanie fizyczne, informatyka
MałgorzataStobieckajęzyk angielski
MartaSzałekmatematyka
BogumiłaSzewczykjęzyk polski, wdż
ElżbietaŚlipekedukacja wczesnoszkolna
JustynaTrojszczakedukacja wczesnoszkolna, nauczyciel specjalista
DanielWandachowiczwychowanie fizyczne
IzabelaWesołowskawychowanie fizyczne
BartoszWesołowskiwychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
MonikaWierczyńskanauczyciel wspomagający
BeataWitekjęzyk polski
AgnieszkaWołowiczjęzyk angielski
EwaWysotaedukacja wczesnoszkolna
JustynaŻuberjęzyk angielski