Dwujęzyczny film o Sieradzu

Dziś prezentujemy Wam film dwujęzyczny o naszym mieście, który zajął II miejsce w konkursie pt.: “Sieradzer Sehenswürdigkeiten/Place worth visiting in Sieradz”. Oglądajcie i podziwiajcie J. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla: Mai Marek, Zosi Sędzińskiej, Wiktorii Piechulskiej i Weroniki Szwed. Brawo dziewczyny.

Tekst: I. K.-P.

Film dwujęzyczny o Sieradzu

Dziś prezentujemy Wam film 📽dwujęzyczny 🇦🇺🇩🇪 o naszym mieście, który zajął II miejsce 🥈 w konkursie pt.: "Sieradzer Sehenswürdigkeiten/Place worth visiting in Sieradz". Oglądajcie i dajcie znać w komentarzu jak Wam się podoba. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla: Mai Marek, Zosi Sędzińskiej, Wiktorii Piechulskiej i Weroniki Szwed. Brawo dziewczyny👍👌👏👭👭.

Publiée par Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu sur Lundi 10 février 2020