Bo nauczyciel jest kapitanem,
Co na okręcie dookoła świata
Płynie wraz z nami przez szkolne lata.

Jerzy Ficowski

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie dzieci. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.
I właśnie z tej okazji 13 października 2020 w naszej szkole odbyła się audycja z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy 6 c i 7 a pod kierunkiem pań Anety Brzęczek i Beaty Witek. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych
i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli
i pracowników szkoły. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę.
Każdy z nauczycieli od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego otrzymał śliczny długopis i życzenia. Mamy nadzieję, że wszyscy pracownicy szkoły miło spędzili ten dzień.
Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Tekst: A.B Zdjęcia: I. K-P, P.P