Egzamin gimnazjalny – start już jutro!

Już jutro rusza egzamin gimnazjalny. Odbędzie się on według następującego harmonogramu:

10 kwietnia 2019r. – część humanistyczna (historia, wos i język polski)

11 kwietnia 2019r. – część matematyczno-przyrodnicza (przedmioty przyrodnicze i matematyka)

12 kwietnia 2019r. – język obcy (j. angielski lub j. niemiecki)

Wszystkie części egzaminu rozpoczynają się o godz. 9.00. Prosimy jednak, by uczniowie przyszli do szkoły o godz. 8:15 ubrani na galowo. Uczeń wchodząc do sali egzaminacyjnej może posiadać ze sobą długopisy z czarnym wkładem, na część matematyczną także linijkę oraz małą butelkę z wodą. Niedopuszczalne jest wnoszenie do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych. Wszystkie zbędne rzeczy uczniowie zostawiają w swoich szafkach w szatni. Obowiązkowo należy też zabrać ze sobą dobry humor i całą wiedzę zgromadzoną przez 3 lata nauki w gimnazjum. Życzymy wszystkim zdającym powodzenia!

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45