Egzamin ósmoklasisty – startujemy w poniedziałek

Już w najbliższy poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. rusza pierwszy w historii egzamin ósmoklasisty. Odbędzie się on według następującego harmonogramu:

15 kwietnia 2019 r. – język polski

16 kwietnia 2019 r. – matematyka

17 kwietnia 2019 r. – język angielski

Wszystkie części egzaminu rozpoczynają się o godz. 9.00. Prosimy jednak, by uczniowie przyszli do szkoły o godz. 8:15 ubrani na galowo. Uczeń wchodząc do sali egzaminacyjnej może posiadać ze sobą długopisy z czarnym wkładem, na część matematyczną także linijkę oraz za każdym razem małą butelkę z wodą. Niedopuszczalne jest wnoszenie do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych. Wszystkie zbędne rzeczy uczniowie zostawiają w swoich szafkach w szatni. Obowiązkowo należy też zabrać ze sobą całą wiedzę zgromadzoną przez wszystkie lata nauki i dobry nastrój. Życzymy wszystkim zdającym powodzenia!

Informujemy także, że dni w których odbywa się egzamin są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów (kl. I-VII i oddz. gimnazjalnych) ustalonymi wcześniej przez Dyrektora szkoły i wynikającymi z kalendarza szkolnego.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45