Goście z Indii

W naszej szkole od 2 tygodni gościmy dwóch studentów z Indii. Prasad Joshi i Hriday Arya studiują inżynierię na SVKM’s NMIMS Deemed University w Mumbaju. Wizyta odbywa się w ramach międzynarodowej wymiany studentów. Panowie spędzą z nami łącznie 6 tygodni, podczas których będą uczestniczyć w zajęciach i je prowadzić. Ten czas to świetna okazja do doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Prasad i Hriday bardzo ciekawie opowiadają nam o swoim kraju, jego kulturze i zwyczajach. Mamy za sobą również próby opanowania podstawowych słów w języku Hindi. Życzymy studentom miłego pobytu w naszym kraju i znacznie wyższej temperatury za oknem 🙂

oprac.:M. Frątczak i J. Żuber

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45