I miejsce w powiecie w piłce koszykowej dziewcząt

W dniu 04.03.2020r. reprezentacja naszej szkoły wywalczyła puchar i złote medale Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt, pokonując wszystkie zespoły! To już koszykarska tradycja naszej szkoły! Twórczyniami tego sukcesu są: Julia Druciarek, Nikola Mikołajczyk, Otylia Kosowska, Oliwia Gidelska, Zuzanna Poprawa, Roksana Modrzejewska, Weronika Jonczyk, Nadia Mirowska, Adrianna Gibka, Klaudia Cnotalska, Julia Gonera. Przed nami Półfinał Wojewódzki, ktory rozegrany będzie w Sieradzu w dniu 10.03.2020r. Trzymajcie kciuki!!!

Tekst i zdjęcia: Paweł Domagalski

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45