Informacja od dyrektora szkoły

Medyczny zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com

UWAGA!

Od dnia 17.03.2020 r. do odwołania obowiązuje zakaz wstępu na teren szkoły osobom, które nie są pracownikami szkoły.

W razie pilnej potrzeby prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny 43 822 56 52.

Dnia 25 marca br. zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji. Lista uczniów będzie wywieszona w przedsionku szkoły. Oświadczenia woli rodziców można złożyć w skrzynce wrzutowej umieszczonej w przedsionku szkoły w godzinach 7.30 – 15.00 lub przesłać pocztą elektroniczną (skan lub zdjęcie) na adres sekretariat@sp4.sieradz.eu. Dostarczenie oryginału będzie wymagane po odwołaniu stanu zagrożenia.

    Renata Pawlikowska

foto: Medyczny zdjęcie utworzone przez prostooleh – pl.freepik.com

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45