Konkurs dwujęzyczny „Sieradzer Sehenswürdigkeiten/Place worth visiting in Sieradz”

W dniu 7 lutego 2020 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu odbył się powiatowy, dwujęzyczny konkurs Sieradzer Sehenswürdigkeiten/Place worth visiting in Sieradz”. I etap konkursu miał na celu nakręcenie filmu promującego Sieradz i okolice w dwóch językach: angielskim i niemieckim. II etap konkursu polegał na rozwiązaniu dwujęzycznego testu wiedzy o Sieradzu. Nasze uczennice zajęły II miejsce w konkursie na film i II miejsce w konkursie wiedzowym, co pozwoliło nam uplasować się na podium i zająć ogółem II miejsce. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z kl. 8a: Maja Marek, Zofia Sędzińska, Wiktoria Piechulska i Weronika Szwed, a ich opiekunem była pani Izabela Kierniakiewicz-Perdek. W konkursie wzięło udział 12 szkół z powiatu sieradzkiego.
Serdecznie gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: I. K.-P.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45