Mityng lekkoatletyczny Orlen Cup

W dniu 11.02.20r. odbył się prestiżowy lekkoatletyczny mityng Orlen Cup, w którym uczestniczyła nasza szkoła. Zawody pod dachem Atlas Areny dostarczyły nam mnóstwo emocji. Hanna Piątkowska uczennica klasy VIa zajęła II miejsce  w finale biegu na 60 metrów jednocześnie ustanawiając nowy rekord życiowy 8,53. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nasi uczniowie mieli możliwość oglądania i kibicowania podczas tego mityngu oraz zrobienia sobie zdjęć ze znanymi olimpijczykami: Sebastianem Chmarą, Arturem Partyką, Pawłem Januszewskim i Jackiem Wszołą.

Tekst i zdjęcia: Marcin Gabrysiak

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45