Nowa sala gimnastyczna w Naszej szkole już wkrótce

Sieradzki magistrat ogłosił przetarg na kolejną dużą inwestycję. Chodzi o budowę Naszej nowej sali gimnastycznej wraz z łącznikiem, na którym będzie… mały ogród.

Ta inwestycja ma odmienić oblicze Naszej szkoły, ale też poprawić warunki prowadzonych zajęć sportowo – rekreacyjnych z uczniami. – Wyburzona zostanie obecnie funkcjonująca sala i jej łącznik z głównym budynkiem szkoły przy ul. Ks. Leśniewskiego oraz baraki rolę szatni przy boisku Orlika. W ramach inwestycji pojawią się łazienki, szatnie, zaplecze sportowe, gabinet dentystyczny oraz gabinet lekarski. Na dachu nowego łącznika planowany jest mały ogród . Miasto Sieradz pozyskało 1,5 mln zł wsparcia finansowego z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Nowa sala gimnastyczna ma służyć uczniom SP 4, ale też lokalnej społeczności.

(źródło: www.nasze.fm)