Odwiedziny przedszkolaków z trójki

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w naszej szkolnej bibliotece grupę najstarszych przedszkolaków ze swoimi paniami z sieradzkiego Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy. Pani Irena Pierzakowska opowiedziała dzieciom o szkolnym księgozbiorze, a chłopcy z klasy 8a – Marcin Makówka, Kacper Pierzakowski, Wiktor Włochacz – przeczytali legendę o toruńskich piernikach. Dzieci odpowiadały na pytania związane z legendą, spróbowały toruńskich pierników i ozdabiały przygotowane przez p. Irenkę kolorowanki, oczywiście w kształcie piernika. Dzieci miały okazję zobaczyć szkołę i porozmawiać ze starszymi kolegami. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Zapraszamy ponownie.

Tekst i zdjęcie: Beata Witek

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45