Pamiętamy o chorych!!

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie. Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.

 Robert Baden–Powell

         W dniu 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Nasza szkoła otrzymała podziękowania za udział w akcji charytatywnej na rzecz chorych.

            Dzięki zaangażowaniu wielu osób w Szkole Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu, udało się przeprowadzić świąteczną akcję „Paczka dla Szpitala” dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu.

            W ramach tej akcji, Samorząd Uczniowski, pod opieką Pani Izabeli Kierniakiewicz-Perdek,  zorganizował „Piernikowe pomaganie”. Uczniowie i rodzice piekli oraz dekorowali pierniczki, które zostały przekazane pacjentom sieradzkiego szpitala, by  osłodzić im ten świąteczny czas i  sprawić radość w tak trudnym dla nich okresie.

  Dodatkowo, pani Urszula Rozmarynowska,  zebrała pieniądze od ludzi dobrej woli w kwocie 1100 złotych i zakupiła dla chorych m.in. soczki, wody, pomarańcze, mandarynki.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST