Rejonowe Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej chłopców

W dniu 10.09.2020r. na boisku Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w mini piłce nożnej chłopców. Były to pierwsze, bardzo wyjątkowe zawody w roku szkolnym 2020/2021, rozegrane w reżimie sanitatnym. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce, ulegając jedynie gospodarzom zawodów. Szkołę reprezentowali:
Borkowski Jakub
Chachuła Wojciech
Młynarczyk Jakub
Oganiaczyk Marcel
Orliński Hubert
Paś Aleksander
Paś Bartosz
Raniszewski Bartosz
Stasiński Dawid
Stępiński Maksymilian
Wisiński Jakub
Żółtowski Franciszek

Tekst i zdjęcia: Paweł Domagalski

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45