Sukcesy naszych uczniów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

W kwietniu Łódzki Kurator Oświaty Pan Grzegorz Wierzchowski podsumował Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uroczystość odbyła się w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Uczeń naszej szkoły Mateusz Pałucki z klasy VIII b uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Mateusz uzyskał w finale najwyższy wynik spośród wszystkich uczestników. Warto podkreślić, że tytuł ten zdobył on już trzeci raz z rzędu. Jeszcze nikomu w historii szkoły nie udał się taki wyczyn. Jego pobicie to nie lada wyzwanie dla jego następców. Mateusz jako laureat był zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z matematyki, uzyskując 100% punktów możliwych do zdobycia. Dodatkowo tytuł laureata gwarantuje mu miejsce w wymarzonej szkole ponadpodstawowej.

Wśród nagrodzonych mamy też uczniów, którzy uzyskali tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego i z Języka Angielskiego. Z języka polskiego są to: Blanka Talar i Oliwia Zielińska z kl. VIII b, Ignacy Leśkiewicz i Adam Sokołowski z klasy VIII d, Marta Pietraszewska z klasy VIII a oraz Anna Janicka i Bartosz Kamiński z klasy VIII c. Z języka angielskiego – Radosław Szczepaniak z klasy VIII a. Finaliści uzyskują dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach kształcenia. Gratulujemy też nauczycielom i dziękujemy za ogromny wkład pracy w przygotowanie uczniów do konkursu.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45