Szkolne Andrzejki

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami panią Ireną Pierzakowską i Izabelą Kierniakiewicz-Perdek zorganizował imprezę andrzejkową dla klas IV-VIII.
Andrzejki są niepowtarzalną okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, inwencję twórczą, pozwalają oderwać się od codziennej rzeczywistości i przenieść w świat bezpiecznych marzeń.
Podczas wieczoru andrzejkowego uczniowie mogli sprawdzić, co czeka ich w przyszłości, biorąc udział w różnorodnych wróżbach m.in.: „Serduszko prawdę Ci powie…”, „Horoskop indiański”, “Znaki zodiaku”, “Sprawdź jaki jesteś” czy tradycyjne wróżenie z kart. W świat czarów i magii przeniósł nas piękny wystrój sali 114, gdzie przy klimatycznych lampionach i światełkach, nasze wróżbitki przepowiadały przyszłość. Nie mogło również zabraknąć smakowitych wypieków takich jak: ciasta, babeczki, rogaliki, ciastka i rurki z wróżbą.
Niewątpliwą atrakcją andrzejek była też fotobudka, w której uczniowie mogli zrobić sobie śmieszne zdjęcia z różnymi akcesoriami. Naszym fotografem był Rafał Ciepłuch z klasy 8a i do niego możecie się zgłaszać po wasze fotki.
Uczniowie brali również udział w dyskotece andrzejkowej, którą poprowadził dla nich pan Tomasz Jocz. Najnowsze hity z list przebojów sprzyjały dobrej zabawie.

Tekst i zdjęcia: Izabela Kierniakiewicz-Perdek