Walentynki w naszej szkole

14 lutego 2020 roku w naszej szkole odbyły się walentynki. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował pocztę walentynkową. Od samego rana szkoła tętniła życiem. Uczniowie, którzy tego dnia przyszli w ubraniach koloru miłości, czyli czerwieni bądź różu, byli niepytani. Walentynkowi listonosze zbierali i dostarczali różnorodne liściki i upominki, które wywoływały uśmiech na twarzach obdarowanych. Z okazji Święta Zakochanych została również wydana specjalna gazetka szkolna pod kierunkiem pani Agnieszki Najman. Uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat powstania i tradycji walentynek oraz zaczerpnąć pomysły na ciekawe prezenty i wyznania miłosne.Ten dzień na pewno zapisze się w pamięci naszych uczniów.

Tekst i zdjęcia: I. K.-P.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45