Warsztaty haftu płaskiego pt. „Sieradzkie wzory”

W dniach 8 i 22.11.2019r. uczniowie klasy 5F wzięli udział w projekcie SIERADZKIE WZORY w ramach programu „Mikrogranty w Łódzkiem” Warsztaty miały na celu pokazywać haftowanie jako ciekawą formę spędzania wolnego czasu. Miały zachęcać do ozdabiania haftem ubrań i dodatków oraz przedmiotów codziennego użytku.

Zajęcia prowadziła twórczyni ludowa, pani Kazimiera Balcerzak.

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz własne dzieła na własność.

Za udział w projekcie bardzo DZIĘKUJEMY !

Projekt dofinansowano ze środków zadania MIKROGRANTY W ŁÓDZKIEM. Lokalny Program Mikrograntów: Mikrogranty na realizację inicjatyw lokalnych – SIERADZ 2019, finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 oraz ze środków Miasta Sieradz.

PREZESEM STOWARZYSZENIA KRTEATYWNY SIERADZ

jest Małgorzata Jurkowska

Tekst: Elżbieta Matusiak – Miłek,
zdjęcia: Izabela Kierniakiewicz-Perdek

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45