Zdrowe kanapki pierwszoklasistów

Uczniowie z klasy 1a  podjęli się po raz pierwszy wielkiego wyzwania pod hasłem „Robimy zdrowe kanapki”.
Dzieci przyniosły do szkoły potrzebne produkty. Po starannym umyciu rąk, założeniu fartuszków i przygotowaniu stanowisk wszyscy razem zabrali się do pracy. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Kanapki były smaczne, bo przygotowane własnoręcznie, zdrowe i pięknie ozdobione. Uczniowie przy robieniu kanapek nie tylko kształcili odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijali kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas sporządzania posiłków, ale również świetnie się bawili.

Tekst i zdjęcia: M. Pawlak

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45