Duży sukces naszych uczniów podczas finału I Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego „InfoM@t 2019”

10 maja br. w Szkole Podstawowej nr 1 Koluszkach odbyła się gala finałowa I Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Informatycznego „InfoM@t 2019” organizowanego pod honorowym patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty Grzegorza Wierzchowskiego oraz burmistrza Koluszek Waldemara Chałata.

Laureatami tego konkursu z SP 4 w Sieradzu zostali: Marysia Bryczyńska kl. VbAdam Navickas kl. Vd. Nasi uczniowie zajęli VIII miejsce w klasyfikacji drużynowej, natomiast Adam w klasyfikacji indywidualnej zajął V miejsce wśród 56 finalistów z województwa łódzkiego. Należy nadmienić, iż Adam uzyskał najlepszy wynik po części praktycznej z informatyki wśród wszystkich finalistów konkursu „InfoM@t”.

SP4 w Sieradzu była jedyną szkołą z powiatu sieradzkiego, której uczniowie zakwalifikowali się do finału I Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego „InfoM@t 2019”. Do pierwszego etapu tego konkursu przystąpiło ponad 1200 uczniów z województwa łódzkiego.

Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym uczniom i nauczycielom: p. Jowicie Mańczyk informatyka, p. Iwonie Jankowskiej i p. Jolancie Borkowskiej–Kucharek – matematyka.