W dniu 25 czerwca uczniowie klasy 1a wybrali się nad rzekę Wartę na Przystań Kajakową w Sieradzu. Podczas spotkania trener opowiedział dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania nad wodą. Przypomniał, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw, kąpieli i wypoczynku nad jeziorami, rzekami oraz morzem. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali wskazówek i chętnie odpowiadali na pytania. Dowiedzieli się, jak zachowywać się odpowiedzialnie, aby wakacje były nie tylko pełne radości i przygód, ale przede wszystkim bezpieczne. Taka lekcja w terenie okazała się ciekawym i wartościowym spotkaniem, które z pewnością pomoże dzieciom spędzić nadchodzące wakacje mądrze i bezpiecznie.
Więcej zdjęć na fb:https://www.facebook.com/share/p/195kXuny47/?mibextid=wwXIfr
Zdjęcia i tekst: J.T.





