W dniu 19.06 uczniowie naszej szkoły, na zaproszenie Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu, wzięli udział w Pikniku Profilaktycznym zorganizowanym w związku z uroczystym zakończeniem XXVI Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”. Piknik odbył się na terenie Szkoły Policji Ruchu Drogowego w Sieradzu. Była to świetna okazja,
…