14 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju Dwójeczka Cup w Gnieźnie, reprezentując klub LUKS Trójka Sieradz. Był to ich pierwszy występ w takim składzie, a rywalizowali z drużynami MKK SP2 Gniezno oraz Kaspro Inowrocław, które na co dzień grają już w rozgrywkach ligowych.
…