Kolejne sukcesy lekkoatletyczne „Czwórki”

W dniu 9 października na obiektach OSiR w Burzeninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Skotnicka Róża, Świtała Hanna, Błaszczyk Sofia, Tomaszewska Lena, Sobańska Jagoda, Wilczyńska Maria, Sałuda Lucja zajęła I miejsce Igrzysk Dzieci (klasy VI i młodsze) i tym samym awansowała do Półfinału Wojewódzkiego. Zawodniczki w mistrzowskim stylu wywalczyły złoto, dublując dwie szkoły i deklasując pozostałe startujące.
W kategorii dziewcząt starszych (klasy VII – VIII) – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta z naszej szkoły po zaciętej walce wywalczyły srebrne medale. W skład drużyny weszły: Piecyk Hanna, Domaniuk Maja, Kołodziejczyk Maja, Stępińska Zuzanna, Miedzińska Zofia, Rachuta Wiktoria
Obie reprezentacje awansowały do Półfinału Wojewódzkiego, który rozegrany będzie w dniu 16 października w Sieradzu. Trzymamy kciuki za awans do Finału i życzymy sukcesów!!!

Więcej zdjęć i filmików na fb:

Tekst i zdjęcia chłopców: P.D.