23.06.21r. uczniowie klasy 2a spędzili dzień na klasowym pikniku w sieradzkim Skansenie. Był to świetny czas zabawy i odpoczynku, podczas którego nikt się nie nudził. Rodzice i uczniowie brali udział w różnych konkurencjach i zabawach sportowych. Wszyscy wykazali się  dużą zręcznością i szybkością. Najwięcej emocji wzbudził rozegrany z rodzicami mecz w „ dwa ognie”. Podczas pikniku najważniejsza była radość i dobra zabawa.

Dzieci zacieśniły więzi koleżeńskie, rodzice mieli możliwość zintegrować się między sobą. Przedostatni dzień nauki szkolnej był po prostu super!

Poczuliśmy już pierwszy powiew wakacji.  

Tekst i zdjęcia Małgorzata Pawlak

Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST