Ogłoszenie 1

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na prowadzenie zajęć z języka hiszpańskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Konopnickiej w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Ogłoszenie 2

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na prowadzenie zajęć z języka angielskiego przez native-speakera dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Konopnickiej w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Ogłoszenie 3

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych „Nowoczesny nauczyciel matematyki” dla nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej  w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

           


Ogłoszenie 4

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza  do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki Montessori i Planu Daltońskiego dla dwóch nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Ogłoszenie 5

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu doradztwo zawodowe i edukacyjne z coachingiem i nauczaniem przedsiębiorczości dla nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

           


Ogłoszenie 6

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza  do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu terapii pedagogicznej dla nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu  w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45