Ogłoszenie 1

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na prowadzenie zajęć z języka hiszpańskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Konopnickiej w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Ogłoszenie 2

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na prowadzenie zajęć z języka angielskiego przez native-speakera dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Konopnickiej w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Ogłoszenie 3

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych „Nowoczesny nauczyciel matematyki” dla nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej  w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

           


Ogłoszenie 4

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza  do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki Montessori i Planu Daltońskiego dla dwóch nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Ogłoszenie 5

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu doradztwo zawodowe i edukacyjne z coachingiem i nauczaniem przedsiębiorczości dla nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

           


Ogłoszenie 6

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza  do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu terapii pedagogicznej dla nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu  w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Ogłoszenie 7

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych w trybie stacjonarnym lub Online „Wczesne nauczanie języka angielskiego” dla 1  nauczyciela w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłoszenie 8

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie studiów podyplomowych w trybie stacjonarnym lub Online w zakresie edukacji i wspomagania dziecka z autyzmem i zespołem Aspergera dla 1  nauczyciela w ramach projektu „Wiem więcej, mogę więcej – inwestycja w przyszłość uczniów SP nr 4 w Sieradzu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST