Spotkanie autorskie w PBP

Dzięki współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną w Sieradzu uczniowie klasy 2d wzięli udział w spotkaniu autorskim z panią Agnieszka Gadzińską. Nasze dzieciaki były zachwycone Panią Agnieszką i spotkaniem. Mamy nadzieję, że tego rodzaju imprezy zachęcą dzieci do czytania.

Jak twierdzi pisarka dziecko jest trudniejszym czytelnikiem niż dorosły. Dorośli bowiem dają szansę książce, która początkowo nie wciąga. U dzieci to wykluczone, jeśli nie spodoba się od pierwszych akapitów, zostanie porzucona raz na zawsze.

Autorka radzi- czytajmy do poduszki i w ciągu dnia. Czytajmy nawet tym dzieciom, które już doskonale samodzielnie sobie radzą. Organizujmy seanse czytelnicze: na dywanie , w ogrodzie, gdziekolwiek.
Opracowały: U. Bednarek i M. Jerzmanowska
Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST