Stypendia i nagrody dla uzdolnionych uczniów

Ponad 300 osób wzięło udział w dniu 24.10.24r. w uroczystej gali wręczenia nagród i stypendiów dla uzdolnionych dzieci i młodzieży. Wśród zaproszonych gości znalazło się 171. uczniów sieradzkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz ich rodziny. Miło nam poinformować, że z naszej szkoły było to aż 44 uczniów. W sali Teatru Miejskiego wyróżnieni odebrali pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe i stypendia za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia artystyczne. Nagrody zostały przyznane w ramach Miejskiego Programu Wspierania Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

Nasi wyróżnieni:
I. Nagroda rzeczowa za osiągnięcia w nauce uczniów w klasach I-III szkoły podstawowej, którzy spełniają jednocześnie następujące warunki:
1) jest laureatem lub finalistą konkursów na szczeblu co najmniej powiatowym;

Bryl Maja
Chlebicz Alicja
Czaplicka Zofia
Klomp Ariana
Komza Mikołaj
Lisek Piotr
Masirek Weronika
Matusiak Julia
Pustelnik Kornelia
Risatu Wiktor
Zdanowicz Tomasz
Ziółkowski Mateusz

II. Nagroda rzeczowa za osiągnięcia w nauce uczniów w klasach IV-VI szkoły podstawowej, którzy spełniają jeden z następujących warunków:
1) uzyskał średnią ocen na świadectwie co najmniej 5,60 z przedmiotów obowiązkowych;
2) uzyskał średnią ocen na świadectwie co najmniej 5,00 z przedmiotów obowiązkowych oraz tytuł laureata lub finalisty konkursów przedmiotowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim

Abrysiewicz Maciej
Włochacz Gabriela
Wójcik Alicja
Wróblewski Wojciech

III. Stypendium edukacyjne za osiągnięcia w nauce uczniów w klasach VII-VIII szkoły podstawowej, którzy spełniają jeden z następujących warunków:
1) uzyskał średnią ocen na świadectwie co najmniej 5,50 z przedmiotów obowiązkowych;
2) uzyskał średnią ocen na świadectwie co najmniej 5,00 z przedmiotów obowiązkowych i tytuł laureata lub finalisty konkursów przedmiotowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim

Grabicka Justyna
Piecyk Hanna
Stępińska Zuzanna
Walot Zuzanna
Wawrzyniak Mikołaj
Zasina Julia

V. Nagroda rzeczowa za osiągnięcia artystyczne uczniów w klasach I-III szkoły podstawowej,
którzy spełniają jednocześnie następujące warunki:
1) uzyskał miejsca I-III w konkursach, przeglądach i festiwalach o zasięgu co najmniej ogólnopolskim;

Mamoński Filip

I. Nagroda rzeczowa za osiągnięcia artystyczne uczniów w klasach IV-VI szkoły podstawowej, którzy spełniają jednocześnie następujące warunki:

Rosińska Michalina

Źródło: Sieradz lubię
Zebrała i opracowała: I.K.-P.
Zdjęcia: M.S.; p. K. Rosińska

Informacje w sieradzkich mediach: