Konkurs na logo projektu ERASMUS+ – „EUROPA BIERZE ODDECH”

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na logo projektu „Europa bierze oddech”.  Zaprojektowany znak  graficzny musi nawiązywać do tematu projektu, czyli problematyki związanej z zanieczyszczeniem powietrza. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu. Niech Was nie ogranicza wyobraźnia i technika wykonania pracy. Szczegółowych informacji możecie zasięgnąć u p. Jowity Mańczyk, p. Eli Miłek i p. Iwony Jankowskiej. Pamiętajcie o terminie przesłania prac do 8 listopada na adres ebo.erasmus@wp.pl.

pobierz regulamin konkursu: https://sp4sieradz.pl/wp-content/uploads/2019/10/Regulamin-konkursu-na-logo-projektu-SP4.docx

Uwaga! Na zwycięskie projekty czekają nagrody.

Koordynator projektu

Iwona Jankowska

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45