Materiały do nauki zdalnej dla uczniów

W związku z odwołaniem zajęć dydaktycznych od 12 do 25 marca br., zachęcamy wszystkich rodziców i uczniów do stałej kontroli dziennika elektronicznego, gdyż za jego pośrednictwem nauczyciele naszej szkoły podjęli lub podejmą w najbliższym czasie próbę kontaktu i przekazania materiałów do nauki zdalnej.

W pierwszej kolejności komunikacja zwrotna z uczniami będzie prowadzona z wykorzystaniem służbowej poczty elektronicznej, a być może w przyszłości z wykorzystaniem innych kanałów komunikacyjnych.

Informujemy także, że Centralna Komisja Egzaminacyjna zamieści na swej stronie pakiet materiałów dla uczniów klas 8. Obejmują one zadania z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego i będą aktualizowane codziennie o godz. 9.00.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45