Rekrutacja do szkoły

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu.

– Dzieci zamieszkałe lub zameldowane w obwodzie szkoły przyjmowane są z urzędu,
na podstawie ZGŁOSZENIA złożonego przez rodziców w sekretariacie szkoły lub wygenerowanego od 02 marca 2020 r. z systemu rekrutacji elektronicznej i złożonego w sekretariacie szkoły przy ul. ks. Apolinarego Leśniewskiego 18 w godzinach 7.30 – 15.30.

– Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły oraz kandydaci do oddziału sportowego przyjmowani są na podstawie WNIOSKU wygenerowanego z systemu rekrutacji elektronicznej od 02 marca 2020 r. z systemu rekrutacji elektronicznej i złożonego w sekretariacie szkoły przy ul. ks. Apolinarego Leśniewskiego 18. w godzinach 7.30 – 15.30.

Prosimy zapoznać się z zasadami przyjęć uczniów do klasy pierwszej i z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym: kliknij i pobierz

LINK DO PLATFORMY REKRUTACYJNEJ: https://portal.vulcan.net.pl/jst/sieradz/CMS/kandydat.aspx

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45