Wyniki Wielkiej Ligii Czytelników

Z ogromną satysfakcją informuję o wynikach Wielkiej Ligii Czytelników!

Wszyscy reprezentanci naszej szkoły uzyskali najlepsze wyniki w powiecie!

Tytuł Mistrza Powiatu zdobyli:

  • Jakub Matusiak, który uzyskał najlepszy wynik w powiecie
  • Joanna Gorczyca
  • Antoni Leśkiewicz
  • Maciej Abrysiewicz.

Tytuł I wicemistrza powiatu zdobyli:

  • Lena Jarmuszkiewicz
  • Jakub Żbik.

Wielka Liga Czytelników to konkurs o zasięgu ogólnopolskim, do którego w skali kraju przystąpiło 20 351 uczniów, w tym 21 uczniów z naszej szkoły. W trakcie roku szkolnego uczestnicy czytali książki, rozwiązywali testy i zdobywali sprawności. Osoby, które zdobyły 10 sprawności, mogły przystąpić do Mistrzostw Szkoły. Sprawności zdobyli:

1. Maciej Abrysiewicz kl.2c

2. Szymon Chlebicz kl. 2c

3. Lena Jarmuszkiewicz kl.2c

4. Dorota Wyka kl. 2c

5. Jakub Żbik kl. 2c

6. Lana Stępień kl. 3a

7. Joanna Gorczyca kl. 6c

8. Antoni Leśkiewicz kl. 4d

10. Jakub Matusiak kl. 5f

Mistrzostwom szkoły towarzyszyły niesamowite emocje –  w tym roku po raz pierwszy pisaliśmy test on-line. W klasach młodszych konieczna była dogrywka (decydował nie tylko bezbłędnie rozwiązany test, ale również czas w jakim uczestnicy go rozwiązali).

28 maja odbył się ogólnopolski test powiatowy. Szkołę mogło reprezentować od 1- 3 uczniów z każdej kategorii wiekowej. W skali kraju wzięło w nim udział ponad 1200 uczniów z klas 1-4 i ponad 800 uczniów z klas 5-8.

Zwycięzcom i uczestnikom WLC serdecznie gratulujemy!

Rodzicom dziękujemy za pomoc i wspieranie swoich dzieci J

Koordynator: Urszula Bednarek

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—piątek: 7:30 – 16:00

bud. B

poniedziałek – piątek: 7:45 – 13:45