Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo i drodzy Uczniowie

Rok szkolny zbliża się ku końcowi. Ale nie zakończymy go wielką galą, jak czyniliśmy to co roku. Z większą niż kiedykolwiek tęsknotą za szkołą pożegnamy się z nią na okres wakacji.  W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, w dniu 26 czerwca 2020 roku, w piątek, wg podanego przez wychowawców harmonogramu, będzie można odebrać świadectwa i nagrody.

Aby wejść na teren szkoły uczniowie będą musieli przestrzegać określonych zasad bezpieczeństwa:

– po świadectwo może wejść uczeń lub jego rodzic

– osoba wchodząca na teren szkoły musi mieć zasłonięte usta i nos

– przy wejściu do budynku dokonywany będzie pomiar temperatury ciała – uczniowie powinni posiadać zgodę na pomiar temperatury (załącznik poniżej)

– przy wejściu należy zdezynfekować ręce (wskazane byłoby posiadanie rękawiczek jednorazowych)

– zachować między sobą bezpieczny dystans min. 2 m

– bezwzględnie stosować się do podanych w harmonogramie godzin i miejsca odbioru świadectw

– nie tworzyć przed szkołą, ani w jej obrębie zgrupowań.

Osoby, które nie odbiorą świadectwa w piątek, będą mogły odebrać je w czasie wakacji w sekretariacie szkoły, w budynku A, po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo (tel. 43 82 56 52, e-mail: sekretariat@sp4.sieradz.eu).

W przypadku pogorszenia sytuacji epidemicznej w naszym mieście, świadectwa będą wydane tylko uczniom klas ósmych, o czym poinformuję Państwa drogą mailową.

Życzę – i Dzieciom i Państwu – odpoczynku w czasie wakacji. Niech te dwa miesiące mijają bezpiecznie i w dobrym zdrowiu, byśmy mogli w pełni sił we wrześniu rozpocząć nowy rok szkolny.

Renata Pawlikowska