Akcja “Cała Polska Czyta Dzieciom”

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom uczniowie klasy 2d wraz z wychowawcą p. J. Trojszczak wzięli udział w akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom”. W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu nasi drugoklasiści wysłuchali wierszyków i opowiadań czytanych przez samorządowców, dyrektorów placówek oświatowych, dziennikarzy i ludzi kultury. To ważne wydarzenie zapadło w pamięci naszym uczniom. Mamy nadzieję, że przyczyni się także do jeszcze większego zainteresowania czytaniem książek. Zachęcamy.

https://sieradz.naszemiasto.pl/ogolnopolski-tydzien-czytania-dzieciom-2024-do-akcji/ar/c13-9723139

Tekst i zdjęcia: J.T.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST