Cały ogród dla Pań

To wspaniałe, że uczniowie klasy trzeciej postanowili uczcić nie tylko Święto Pań, ale także stworzyć coś, co umożliwi kontakt z przyrodą wszystkim zapracowanym. Tworzenie miniaturowej kompozycji roślinnej jako namiastki ogrodu to pomysłowy sposób na przyniesienie natury do wnętrza, zwłaszcza dla tych, którzy mają ograniczony dostęp do przestrzeni zielonej. Jest to również doskonały sposób na zachęcenie dzieci do dbania o rośliny i świadomego kontaktu z naturą.
Natomiast degustacja egzotycznych owoców, przygotowana przez chłopców dla swoich koleżanek, to dodatkowo smakowe doświadczenie, ale także forma szacunku i dbałości o dobre relacje między kolegami i koleżankami. Dzięki takim inicjatywom dzieci uczą się
otwartości na nowe doświadczenia, kulturową różnorodność oraz wzajemnego szacunku.Rodzice uczniów włączyli się w przygotowanie tych zajęć. Ich wsparcie i zaangażowanie pomogły stworzyć wyjątkową i wartościową atmosferę. Dziękujemy im za ich wkład i za to, że wspólnie tworzą środowisko sprzyjające uczeniu się i rozwojowi dzieci.

Więcej zdjęć na fb:

Tekst i zdjęcia: B.S.