Drzwi Otwarte – relacja ze spotkania

W dniu 8 lutego br. w naszej szkole zjawili się wyjątkowi goście. Na zaproszenie Pani dyrektor – Renaty Pawlikowskiej przybyli do nas przedszkolacy z Sieradza, którzy już od września rozpoczną pierwszy etap edukacji, naukę w szkole podstawowej.
W ścisłym reżimie sanitarnym goście – dzieci wraz z rodzicami – mieli możliwość spaceru po budynku A naszej „Czwórki”. Podczas wizyty zobaczyli niedawno oddaną salę gimnastyczną oraz kolorowe sale lekcyjne. Zwiedzili także salę do terapii pedagogicznej, świetlicę wraz ze stołówką oraz nowoczesną bibliotekę szkolną. Poznali pracowników szkoły, którzy chętnie odpowiadali na zadawane im pytania.
W sympatycznej atmosferze goście rozeszli się do domów, a nam pozostały tylko miłe wspomnienia.
Przypominamy, że rekrutacja już się rozpoczęła. Wszystkich chętnych przedszkolaków zapraszamy od września do naszej szkoły. Czekamy na Was na szkolnych korytarzach, do zobaczenia.

Tekst: J.T., zdjęcia: I.L., I. K.-P