Egzamin na kartę rowerową

7 czerwca br. uczniowie klas czwartych mieli przeprowadzony sprawdzian z bezpiecznej i praktycznej umiejętności jazdy na rowerze. Do sprawdzianu przystąpiło ponad 80 uczniów naszej szkoły, którzy jeździli na Miasteczku Ruchu Drogowego przy budynku B SP4. Podczas sprawdzianu uczniowie wykazali się znajomością znaków drogowych i przepisów ruchu drogowego. Praktyczną część egzaminu na kartę rowerową przeprowadził Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sieradzu nadkom. Jarosław Ryl.

Więcej zdjęć na fb:
https://www.facebook.com/share/p/yghHFJJYkm39uxcE/

Tekst: E.M.-M., zdjęcia: E.M.-M., M.Sz.

Brak możliwości dodania komentarza.
Godziny otwarcia sekretariatu uczniowskiego w bud. A i B

bud. A

poniedziałek—czwartek: 7.30 – 15.30
piątek:  7.30 – 12.00

bud. B

poniedziałek – czwartek: 7:30 – 15:30
piątek:  7.30 – 12.00

 

Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
WIELKOŚĆ CZCIONKI
KONTRAST